Privaatsuspoliitika

Automaatselt veebilehel www.sherle.ee kogutakse üksnes neid isikuandmeid, mida kasutatakse küpsiste loomiseks kasutaja brauseris. Küpsiste kasutamisega nõustatakse veebilehe kasutamise jätkamisega. Andmete saatmisel veebilehel asuvate vormide kaudu neid säilitatakse ja ettevõttel on õigus neid kasutada kliendiga ühenduse võtmiseks. Veebilehe kaudu edastatavate isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Šerle Õigusteenused OÜ.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui te lehte külastate. See võimaldab veebilehel jätta meelde teie toimingud ja eelistused (näiteks keel ning muud eelistused kuvamisel) teatud ajavahemikuks. Nii ei pea te neid iga kord uuesti sisestama, kui saidile tagasi tulete või lehekülgi sirvite. Kui te ei ole oma veebibrauseris küpsiseid blokeerinud, rakenduvad need kohe, kui te veebilehte külastate.

Kuidas kasutatakse küpsiseid meie veebilehel?

Veebilehel kasutatakse Google Analytics ja JetPack analüüsirakendust, mis omakorda kasutab erinevaid küpsiseid, et koguda infot, kuidas kasutajad veebilehte kasutavad, teha selle kohta statistikat ning pakkuda ka kasutajaharjumustele vastavaid reklaame. Näiteks kogub veebileht küpsiste kaudu järgmist interneti logiinformatsiooni: kasutaja IP-aadress, brauseritüüp, keel, veebilehe kasutamise aeg.

Küpsiste kasutamise piiramine või täielik loobumine

Kasutaja saab ka ise rakendada ennetavaid meetmeid, et vältida küpsiste salvestamist tema arvutisse. Selleks tuleb kasutajal muuta brauseri privaatsusseadeid. Kõikide küpsiste blokeerimine võib küll aidata kasutaja privaatsust kaitsta, kuid samas piirata ka mõne võrgulehe kasutusvõimalusi. Järgnevad viited juhendavad, kuidas kasutaja saab häälestada enamlevinud veebilehitsejaid küpsiste ja turvaseadete osas:

Internet Explorer

Crome

Firefox

Opera

Safari